col.laboracions direcció /

SISTER ACT, EL MUSICAL


INFO / CRÈDITS

EQUIP CREATIU  I REPARTIMENT

MÚSICA: ALAN MENKEN

LLETRES: GLENN SLATER

DIRECTORA D'ESCENA: CARLINE BROUWER

LLIBRET: CHERI STEINKELLNER / BILL STEINKELLNER

MATERIAL LLIBRET ADICIONAL: DOUGLAS CARTER BEAN

VERSIÓ ESPANYOLA: XAVIER CASSADÓ

COREOGRAFIA: ANTHONY VAN LAAST

SUPERVISOR MUSICAL I VOCAL: DOUG BESTERMAN

ESCENOGRAFIA: KLARA ZIEGLEROVA

VESTUARI: LEZ BROTHERSTON

IL.LUMINACIÓ: NATASHA KATZ

SO: MICK POTTER

DIRECTOR MUSICAL BARCELONA: ARNAU VILÀ

DIRECTOR MUSICAL MADRID: JOSEP FERRÉ

DIRECTOR RESIDENT: MARC MONTSERRAT-DRUKKER

ASSISTENT DIRECCIÓ I DANCE CAPTAIN: LUCY LUMMIS

ASSISTENT DIRECCIÓ MUSICAL: MARC GARCÍA

MAQUILLATGE I PERRUQUES: DARREN WARE

SUPERVISOR MUSICAL ASSOCIAT: MICHAEL KOSARIN

ARRANJAMENTS MUSICALS DE BALL: MARK HUMMEL

ARRANJAMENTS MUSICALS I VOCALS ORIGINALS: PETER SCHNEIDER / MICHAEL RENO

DIRECTORA ASSOCIADA: BRITTA HEILIGENTHAL

COREÓGRAFA ASSOCIADA: FRANCES CHIAPPETTA

DISENYADORA D'ESCENOGRAFIA ASSOCIADA: CARLA JANSEN HOFELT

DISENYADORA DE VESTUARI ASSOCIADA: DIANE WILLIAMS

DISENYADOR D'IL.LUMINACIÓ ASSOCIAT: ALISTAIR GRANT

DISENYADOR DE SO ASSOCIAT: OLLY STEEL

SUPERVISIÓ TÉCNICA: NILS LUNOW

INTÈRPRETS: MIREIA MAMBO / ANGELS GONYALONS / FERMÍ REIXACH / SILVIA ABRIL / EDU ENGONGA / BENJAMÍ CONESA / YELENA LAFARGUE / BELIA MARTÍN / AMPARO SAIZAR /OLGA HUESO / ENRIQUE SEQUERO / JUAN DELGADO / GARA RODA / MALIA CONDE / ANTONIO CURROS / RAMÓN BALASCH / GERARD MÍNGUEZ / HÉCTOR OTONES / ÁNGEL PADILLA  / LUCÍA AMBROSINI / LUCY LUMMIS / SERGIO CAMPOY / JOSE M. DEL CASTILLO / YANNERIS SEWER / SÓNIA GÓMEZ / LOLA DORADO / ELENA TALENTI / MERITXELL SOTA / LOURDES GARCÍA / MARÍA ARÉVALO / PATRICIA PAISAL / SILVIA MARTÍ / NACHO BERGARECHE / NATALIA GOYEN / PATRICIA SARRADELL / MARINA PASTOR / GEORGINA CORT / ANNA MATEO / ÁLVARO PUERTAS / DIEGO RODRÍGUEZ /

MÚSICS: ARNAU VILÀ  (DM) / JOSEP FERRÉ (DM) / JOEL GONZÁLEZ / CARLES CASANOVA / ORIOL ROCA / MARCEL.LI BAYER / JORDI VILA / JOSEP "PINYU" MARTÍ / MARC GARCÍA / BORJA ARIAS / DANIEL ROULEAU / JAVIER SANTOS / ANTONIO MOLINA / SALVADOR SUAU / VICTORIA NAVARRO / ALEJANDRO ZARZALEJO

PRODUCTORS: WHOOPI GOLDBERG / JOOP VAN DEN ENDE / JULIA GÓMEZ CORA / ANDREU BUENAFUENTE

PRODUCTORS EXECUTIUS: FERNANDO OLIVES / MARIANA GÓMEZ CORA / MERCÈ PUY

DIRECTOR RESIDENT
BARCELONA, GIRA I MADRID, 2014 – 2016
DIRECTORA: CARLINE BROUWER
MADRID, NUEVO TEATRO ALCALÀ, ESTRENA 17 D’MARÇ 2016
BARCELONA, TEATRE TÍVOLI, ESTRENA 23 D’OCTUBRE  DEL 2014
PRODUCCIÓ: STAGE ENTERTAINMENT / EL TERRAT / WHOOPI GOLDBERG

AMB: ÁNGELS GONYALONS / FERMÍ REIXACH / MIREIA MAMBO BOKELE / EDU ENGONGA / AMPARO SAIZAR  / BENJAMÍ CONESA / RAMÓN BALASCH / GARA RODA / GERARD MÍNGUEZ / MALIA CONDE / ÁNGEL PADILLA…

VÍDEO AUDICIONS FINALS

Comments are closed.